Znajdź nas również na
sobota, Czerwiec

O nas

Skąd, jak, gdzie i kiedy?

Jako człowiek z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, miałem okazję pracować w wielu firmach działających na terenie Nowego Sącza i nie tylko. Sam niejednokrotnie doświadczałem profesjonalizmu, czasem fuszerki w ramach wykonania usługi lub podejścia do klienta.

Wychodzę z założenia, że jako osoba wykonująca usługę czy sprzedająca towar, powinienem pod każdym względem starać się spełnić oczekiwania klienta. Z tego powodu postanowiłem otworzyć własną firmę, w której będę kultywował wysoką jakość usług, miłe i profesjonalne podejście do klienta oraz najlepszą ofertę cenową.

Na pewno każdy z nas spotkał się z sytuacją,że idąc do marketu i pytając o sprzęt komputerowy, bądź grę, uzyskał zdawkową odpowiedź, która nie wyjaśniła niczego - w mojej firmie będę się starał do takich sytuacji nie dopuszczać. Klient pytający o sprzęt uzyska fachową poradę,opartą na własnych doświadczeniach w pracy ze sprzętem różnego typu.Branża, w której pracuję to moje hobby. Poznaję i testuję wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne czy gadżety "niestandardowe" jak chłodzenie wodne komputera, modding itp.

Jako zapalony gracz, większość gier, które oferuje mój sklep znam z autopsji; oprócz tekstu który można przeczytać w internecie jako opis gry, jestem więc w stanie zaoferować informacje dotyczące samej rozgrywki, fabuły czy ogólnego subiektywnego odczucia dotyczącego danego tytułu.

Jestem przekonany, że fachowością, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta będę w stanie przekonać Państwa do korzystania z usług mojej firmy.

Godziny otwarcia

pn - pt 9.00 - 18:00
sob 9.00 - 13:00

Nasz zespół